kompletne sprostredkovanie nakupov z poľska

Postup objednania Sprostredkovanie

Aby sprostredkovanie z Poľska bolo rýchle a efektívne pripravili sme postup na vytvorenie objednávky :
1. Krok

Je potrebné vyhľadať požadovaný produkt na stránke allegro.pl , olx.pl alebo iných web stránkach  . Ak si neviete poradiť môžete využiť preložené kategórie z allegro na našej stránke, ktoré sú preložené do slovenčiny.

2. Krok

Po dohľadaný požadovaného produktu na allegro.pl ktorý bude predmetom sprostredkovania   je dôležité skontrolovať či daný produkt má možnosť kup teraz.
V inom prípade to môže byť dražba a nie je možné zakúpiť tento produkt bez draženia.

3. Krok

Výpočet celkovej hodnoty požadovaného tovaru ktorý sa týka nákupu a sprostredkovania z Poľska  .

Spočítajte cenu produktu + cenu za dopravu a výslednú sumu vložte do kalkulačky, ktorá Vám prepočíta sumu z PLN do EUR.  V niektorých prípadoch môže byť len jedna možnosť  dopravy a to „Przesyłka kurierska pobraniowa“. V tomto prípade je to zásielka len na dobierku. K cene produktu je potrebne pripočítať túto sumu.
[wpcc title=“Kalkulačka na prepočet PLN do EUR“ from_default=PLN to_default=EUR]

4. Krok

Vloženie požadovaného produktu do objednávky na našej stránke.

Pri objednávaní je potrebné vložiť url (link) na daný produkt alebo číslo aukcie do nášho objednávkového formulára. V prípade že predávajúci ponúka rôzne vyhotovenia produktu je potrebné dopísať vo formulári o aký druh máte záujem (farba, veľkosť…)

5. Krok

Vyplňte požadované údaje a odošlite objednávku. Čo v najkratšom čase obdržíte email o potvrdení objednávky.

Sme tu, aby sme vám uľahčili nákup z Poľska  . Naša spoločnosť, je váš spoľahlivý partner pre sprostredkovanie nákup a dovozu tovaru až k Vám  .

Banner3
Banner1