DOVOLENKA od 27.7. do 8.8..2023

DOVOLENKA od 27.7. do 8.8..2023

kompletne sprostredkovanie nakupov z poľska

O nás

Naša firma sa zaoberá sprostredkovaním nákupu akéhokoľvek tovaru z Poľskej republiky až k Vám domov.

Poľský trh ponúka veľký sortiment rôznych produktov ktoré sú omnoho lacnejšie ako u nás, alebo tu nie sú dostupné.

Stačí nás osloviť s konkrétnou požiadavkou alebo je potrebné detailne popísať produkt, ktorý potrebujete. My Vám ho vyhľadáme a pošleme našu ponuku.
Najlepšia a najjednoduchšia možnosť je vybrať si konkrétny produkt na najväčšom aukčnom portáli v Európe www.allegro.pl a preposlať nám číslo aukcie alebo konkrétny link na daný produkt.

Vieme sprostredkovať nákup tovaru zo všetkých internetových obchodov v Poľsku, nie len z www.allegro.pl.
Po prijatí požiadavky Vás budeme čo najskôr kontaktovať o výslednej cene a postupe objednávania. Cenník provízie a dopravy v SR nájdete v hlavnej kategórii Cenník .
Ak si nie ste istý či ste si vybrali správnu vec alebo potrebujete podrobné informácie o vybranom produkte, môžete využiť našu službu kontaktovania predajcu, ktorá je bezplatná.

Naši zamestnanci plynule komunikujú v poľskom jazyku, takže nie je problém kontaktovať poľského predajcu ohľadom akejkoľvek informácie.
Po dohode vieme zabezpečiť aj vrátenie tovaru alebo vybavenie reklamácie.
Najväčší dopyt u našich klientov je na používané auto diely a karosárske diely vo farbe. Ale je možné zabezpečiť akýkoľvek tovar aj väčších rozmerov.

Výhodou objednania karosárskych dielov vo farbe je, že po autonehode stačí premontovať originálny diel a nemusíte sa zaoberať lakovaním neoriginálnych dielov.

Sme otvorení Vám pomôcť s akýmkoľvek nákupom z Poľskej republiky v pohodlí z Vášho domova.

Produkty
Kontaktné informácie
Adresa
Fakturačné informácie

Banner3
Banner1